במה כדאי להשקיע

נעשית רק לצורך חתונה או אירוע חשוב במיוחד. עם זאת, כדאי שתדעו שניתן להיעזר במאפרים מקצועיים כמעט לכל אירוע ובכל זאת, ואף לתת אותו כמתנה לנשים אותם אתם מעוניינים לפנק.


flickr.com


מהו במה כדאי להשקיע?

במה כדאי להשקיע הוא למעשה איפור אותו מבצעים מאפר או מאפרת מיומנים, שעברו הכשרה מקצועית לשם כך. כל מאפשר מקצועי מסתובב, למעשה, עם ערכת איפור, הכוללת מגוון צלליות, סמקים, מייק-אפים, ברונזרים וכדומה, וזאת על מנת להתאים את האיפור באופן המדויק ביותר לגוון העור של האדם אותו הם מעוניינים לאפר. למאפרים מקצועיים גם מברשות רבות ומגוונות, באמצעותן הם מורחים את האיפור. כל מברשת הינה בעלת גודל שונה, זווית שונה, ושיערות רכות או קשות – הכל בהתאם לסגנון האיפור אותו מעוניינים המאפרים לייצר. כלים אלה נחשבים לכלי "חובה" בקרב כלל המאפרים המקצועיים, היות והם מסייעים להם בעבודתם, כמו גם מבטיחים שתוצאות האיפור יהיו מרשימות ויפות במיוחד.

כיצד נדע לזהות אם האיפור המקצועי נעשה בצורה טובה?

במה כדאי להשקיע הוא אינו עניין של מה בכך, ולא כל אדם בעל גישה לאיפור יוכל להשתמש בו באופן טוב. ראשית, יש לבדוק כי האיפור עצמו איכותי – מהי הפירמה או המותג בהם השתמש המאפר, כמה גווני איפור יש ברשותו וכדומה. בנוסף, חשוב לוודא כי האיפור לא עבר את תאריך התפוגה שלו. אחרי פתיחתו הראשונית של מוצר האיפור, חיי המדף שלו אורכים כשנה. לאחר שנה יש לזרוק את האיפור, אפילו אם נעשה בו שימוש מועט בלבד, וזאת כיוון שהוא מאבד מאיכותו, וכמו כן עלול לגרום לבעיות בעור. ניתן לזהות איפור שתאריך התפוגה שלו עבר. שימו לב לצבע האיפור, למרקם שלו (האם מתפורר או לא), וכמו כן שימו לב האם הוא מכיל גושים קטנים – המרמזים כי אינו טרי. באשר לאיפור עצמו – תוכלו להתרשם מהאופן בו הוא מונח על הפנים. האם הוא נראה "כבד" מדיי? מאפרים מקצועיים טובים, יידעו כיצד לאפר כך שלא ייראה כאילו האובייקט המאופר לובש מסיכה. ככל שהאיפור נראה קליל וטבעי יותר – כך הוא גם טוב יותר.